Program plesu

19:30 začátek plesu

20:00 zahájení

20:30 Daruj Štěstí pro Kashitu

21:00 Taneční šestka

po T6 Vyzvedni si své Štěstí pro Kashitu

22:00 losování výherce Taneční šestky a Kouzlení z klobouku

23:30 půlnoční překvapení

1:00 konec plesu

VSTUPENKU si po vstupu do sálu USCHOVEJTE!!!

Daruj Štěstí pro Kashitu – finančním darem 20Kč darujete štěstí dětem z Kashitu, protože podpoříte stavbu střední školy, kde bude možné studovat obory švadlena, kolář, tesař apod. Dáte jim šanci pro jejich budoucnost. Štěstí však díky tomuto daru můžete mít i Vy a dle čísla na papírku si je vyzvednout PO Taneční šestce u stolku pod podiem. Neberte si je však ze stolu sami. Někdo z pořadatelů Vám je předá. Děkujeme za pochopení.

Kouzlení z klobouku – napínavá hra, při níž můžete získat jednu z hlavních cen :) Je však nutné si ponechat vstupenku. Útržek bude vložen do klobouku a pokud se při Kouzlení z klobouku prokážete vstupenkou stejného čísla a barvy, jako číslo vylosované, získáte danou cenu. Je však nutná koncentrace, protože kdo zaspí a k daru se zavčas nepřihlásí, dá prostor dalším.

Taneční šestka– aktivita, kterou se snažíme dát šanci k tanci úplně každému. Není důležité umět tančit, ale zúčastnit se :) Podrobná pravidla:

  1. Vyzvedněte si lísteček s taneční šestkou u vchodu nebo na stole v sále.
  2. Lísteček si čitelně podepište.
  3. Už od začátku plesu si začněte domlouvat taneční partnery. Na každý tanec si domluvte jiného tanečního partnera a k příslušnému tanci si poznamenejte jeho jméno. Doporučujeme domluvit se i na místě setkání před daným tancem.
  4. Vyčkejte začátku Taneční šestky a poté odtančete příslušné tance s příslušnými tanečními partnery.
  5. Ihned po odtančení všech tanců vhoďte lísteček s taneční šestkou do barevné krabice u podia.
  6. Vyčkejte slosování (vyhrávají všichni uvedení na vylosovaném lístečku).
  7. Výherce obdrží báječný dort! :-) 

K tanci a poslechu zahraje hudební skupina Medium.

V přízemí sálu se nachází BAR, kde je možné si zakoupit pití, drobné občerstvení i jídlo z restaurace. U pultu při vchodu do sálu bude možné zakoupit CHLEBÍČKY.

V prostoru celého sálu Na Marjánce je zákaz kouření!